Październik
29
2019

Od ponad tygodnia Klienci obsługiwani są w nowej formule !

Stawiamy na:
  szybkość = samoobsługa w strefach
  wygodę = biometria za pomocą naczyń krwionośnych
  komfort = profesjonalne doradztwo w nowoczesnych salkach spotkań.

Pan Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu powiedział:

"Dotychczasową placówką w Wąbrzeźnie był wątpliwej jakości lokal w budynku Urzędu Gminy. Taki stan odziedziczyliśmy po BS Chełmno, które zostało przejęte przez SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu wraz z początkiem 2018.
Placówka pełniła bardziej rolę punktu kasowego, miejsce realizacji prostych transakcji. Na spotkania doradcze nie było miejsca.
Tylko serdeczności Klientów i cierpliwości pracowników zawdzięczamy to, że jakoś dało się tam prowadzić działalność biznesową.

Nowy lokal wcale nie jest większy. Ale jest za to radykalnie inny. Nowoczesny wystrój, przyjazna aranżacja, odpowiednie salki na spotkania doradcze z Klientami. A do tego całodobowa strefa samoobsługowa, a w niej bankomat/wpłatomat z identyfikacją biometryczną (wpłaty i wypłaty bez konieczności użycia karty). Za chwilkę zresztą trafi tam także dodatkowy bankomat.

Wąbrzeźno zasługuje na usługi finansowe na miarę XXI wieku. Cieszę się, że jako bank stale dążący do podnoszenia standardów działania, możemy te standardy zaoferować mieszkańcom, przedsiębiorcom i rolnikom z Powiatu Wąbrzeskiego"