Listopad
19
2019

Jak dołączyć do grona firm, które znajdują się na szczycie? Jak odkrywać najlepsze szanse na rozwój i gdzie ich szukać? Jakie zmiany czekają na przedsiębiorców w nowym roku?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielali Eksperci z zakresu prawa, zmian podatkowych, sukcesji przedsiębiorstw, zewnętrznego finansowania (dotacji i pożyczek) oraz marketingu internetowego. Nie zabrakło wystąpienia naszego bankowego Eksperta - Sylwii Kalinowskiej, która opowiedziała o biznesowej roli Banku Spółdzielczego w Toruniu.

Uczestników spotkania powitał Wiceprezes Zarządu – Grzegorz Flanz

Konferencja była bezpłatna i miała charakter praktyczny. Uczestnicy otrzymali dużą dawkę wiedzy. Była także okazja do wymiany doświadczeń między przedstawicielami lokalnego biznesu i dzielenia się dobrymi praktykami.

Jest nam bardzo miło, że to wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem! Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta tego dnia będzie dla uczestników inspiracją i przełoży się na rozwój ich firm!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację wydarzenia: Kancelarii Radców Prawnych MUST Minkiewicz Urzędowski Sobolewski Torba Radcowie Prawni, I Urzędowi Skarbowemu w Toruniu, Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, Include Akademii oraz Stowarzyszeniu GO SPORT.

Zachęcamy do objerzenia skrótu z tego wydarzenia!