info
search login strona główna
rozwiń

menu

aktualności

Spotkania w szkołach z Twardymi Piernikami! 2016-03-21

W ramach współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu koszykarze, toruńskiej drużyny Polski Cukier Toruń, odwiedzili szkoły w Łysomicach, Łubiance i Górsku.

BS Toruń sponsorem meczu Twardych Pierników! 2016-03-01

26 lutego br. w Arenie Toruń Polski Cukier Toruń pokonał drużynę King Wilki Morskie Szczecin. Sponsorem meczu był BS Toruń.

wszystkie aktualności

partnerzy wspierani przez Bank

wszyscy partnerzy
UKS Bałagany Wyświetl powiązane aktualności »

Pierwsze zajęcia z hokejem na trawie rozpoczęły się w Łubiance w grudniu 1993 r.
Jednym z założycieli i pierwszym trenerem klubu był Adam Filemonowicz. Po jego śmierci klubowi nadano nazwę „Bałagany”, a 27 lipca 1994 roku zarejestrowano jako stowarzyszenie sportowe.

Uczniowski Klub Sportowy „Bałagany” od wielu lat jest organizatorem Memoriału im. Adama Filemonowicza. Udział w nim bierze minimum 120 młodych zawodników z całej Polski, a nawet z zagranicy (Słowacji i Ukrainy).

Jednym z największych sukcesów tej drużyny jest zdobycie Mistrzostw Polski w 2007 roku, zarówno na hali jak i boisku, a także zajęcie I miejsca w finale XIII OOM w Siemianowicach Śląskich.

Obecnie w Bałaganach ćwiczy 60 chłopców, których trenują: Andrzej Makowski, Leszek Rzemiejewski i Marcin Makowski, a pomaga im Karol Śnieżek.

Współpracę z UKS Bałagany rozpoczęliśmy w 2011 roku.
    


 

Logowanie BS Toruń

Logowanie CUI (podgląd)