info
search login strona główna
rozwiń

menu

aktualności

Spotkania w szkołach z Twardymi Piernikami! 2016-03-21

W ramach współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Toruniu koszykarze, toruńskiej drużyny Polski Cukier Toruń, odwiedzili szkoły w Łysomicach, Łubiance i Górsku.

BS Toruń sponsorem meczu Twardych Pierników! 2016-03-01

26 lutego br. w Arenie Toruń Polski Cukier Toruń pokonał drużynę King Wilki Morskie Szczecin. Sponsorem meczu był BS Toruń.

wszystkie aktualności

partnerzy wspierani przez Bank

wszyscy partnerzy
LZS Wisła Hacom Pędzewo Wyświetl powiązane aktualności »

Klub LZS Wisła Hacom Pędzewo istnieje już prawie 49 lat. Mecze przez wiele lat były rozgrywane na boisku w Pędzewie, ale aktualnie areną zmagań piłkarzy jest boisko w Złejwsi Małej. Klub zrzesza drużyny seniorów oraz grupy młodzieżowe.

W lipcu 2010 roku zrodził się pomysł o utworzeniu sekcji piłki nożnej kobiet, które będą występować w III Lidze Kobiet Kujawsko-Pomorskiej. Dziewczyny przez dwa sezony występowały na bazie wychowanek z Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej, gdzie trenowały u boku aktualnego trenera Janusza Lemke, zajmując miejsca w środkowej części tabeli.

W lipcu 2012 roku do Wisły przyszły zawodniczki z klubu Bałagany Łubianka. Po tym wzmocnieniu LZS Wisła dwa sezony z rzędu otarła się o awans do II Ligi Północnej Polski.

W sezonie 2014/2015 klub buduje zespół na bazie młodych, zdolnych dziewczyn, które chcą szlifować swój talent rywalizując z zawodniczkami innych klubów w III Lidze.

Współpracę z tym Klubem rozpoczęliśmy w 2014 roku.