info
search login strona główna

   

Informacje ogólne

Informujemy, że w Banku Spółdzielczym w Toruniu wdrożyliśmy interfejs mobilny, dzięki któremu możesz zarządzać swoimi finansami za pośrednictwem urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet itp. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników Internet Bankingu.

System jest dedykowany dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych dotykowo, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

 Warto podkreślić, że interfejs mobilny jest niezwykle intuicyjny i ergonomiczny, co sprawia, że zarządzanie swoimi finansami staje się bardzo wygodne i przyjemne, niezależnie od narzędzia, jakim się posługujemy. 

 Podstawowe funkcjonalności usługi interfejs mobilny:

  • dostęp do rachunków,
  • przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
  • wykonywanie przelewów jednorazowych, również do ZUS i US,
  • wykonywanie przelewów predefiniowanych,
  • definiowanie zleceń stałych,
  • obsługa lokat terminowych,
  • doładowania telefonów komórkowych.

Jak korzystać?

Aby uruchomić aplikację wystarczy w przeglądarce internetowej na urządzeniu mobilnym wpisać adres: bstorun24.pl/mobile. Dla dodatkowego ułatwienia dostępu do strony logowania, polecamy umieszczenie na ekranie początkowym urządzenia mobilnego ikonki (skrótu) do strony bstorun24.pl/mobile. Logowanie do bankowości mobilnej odbywa się za pomocą tego samego identyfikatora i hasła, którego używa się do Internet Bankingu.

Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta. Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.