info
search login strona główna

W najbliższym czasie czeka Ciebie sporo wydatków? Skorzystaj z wiosennej promocji kredytu gotówkowego, weź udział w loterii i wygraj nagrody!

Aby wziąć udział w loterii promocyjnej wystarczy podpisać umowę o kredyt gotówkowy o wartości min. 1 000,00 zł.

Do wygrania są następujące nagrody:

  • Rowery crossowe,
  • Stepper,
  • Parowar + książka,
  • Ekstraktor + książka.

Warto pamiętać, że każdy 1 000,00 zł kredytu gotówkowego to dodatkowy los na loterii, który zwiększa Twoją szansę na nagrody.

Prowizja kredytu wynosi 0,00%

Oprocentowanie kredytu wynosi 9,00%

Nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do 27 kwietnia 2018 roku.

Więcej szczegółów o kredycie gotówkowym znajdziesz tutaj.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, Facebooku Banku lub odwiedź naszych doradców w placówkach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty!


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,10%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 360,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 283,25 zł, oprocentowanie stałe 9,00%, całkowity koszt kredytu 1 067,49 zł (w tym: odsetki, ubezpieczenie), 36 miesięcznych rat równych, w wysokości po 202,31 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.03.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza informacja handlowa nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, a podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie są prawnie wiążące dla stron, do momentu podpisania przez nie stosownej umowy w zakresie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Niniejszy dokument nie powoduje powstania pomiędzy stronami wzajemnych zobowiązań ani realizacji jakichkolwiek należności. Stan na 12.03.2018 r.

Logowanie BS Toruń

Logowanie CUI (podgląd)