info
search login strona główna

Z radością informujemy, iż w dniu 03 stycznia 2018 r. Sąd Rejonowy w Toruniu wpisem w KRS potwierdził prawne połączenie Banku Spółdzielczego w Toruniu z Bankiem Spółdzielczym w Chełmnie, w wyniku czego zakończył się etap formalnego łączenia Banków.

Klienci Banku Spółdzielczego w Chełmnie od dzisiaj stali się Klientami Banku Spółdzielczego w Toruniu - nowoczesnego i bezpiecznie zarządzanego Banku, który jest postrzegany jako jeden z wzorcowych w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Rozpoczął się tym samym kolejny etap łączenia, polegający między innymi na udostępnianiu nowej oferty Klientom dawnego BS Chełmno, zmiany wyglądu placówek, wprowadzania nowych technologii itp.

Jesteśmy przekonani, że dla Klientów Banku, jest to korzystna zmiana. Połączenie wpłynie pozytywnie na zwiększenie pozycji konkurencyjnej Banku na rynku usług finansowych. Umożliwi także wsparcie lokalnych firm oraz pozwoli być blisko tych, którzy szukają bezpiecznego, stabilnego, a przede wszystkim zaufanego partnera w przedsięwzięciach finansowych.

Z poważaniem,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Toruniu