info
search login strona główna

   

Concordia Agro

Concordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie sprzętu rolniczego od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa.

Poznaj główne korzyści:

  • Możliwość zawarcia przez każdego, kto prowadzi działalność w sferze agrobiznesu (osoby fizyczne, prawne, jednostki nie posiadające osobowości prawnej).
  • Całkowita ochrona mienia od ognia i innych żywiołów.
  • Możliwość ubezpieczenia : maszyn i urządzeń, środków obrotowych (zboża, pasze), zwierząt a także mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu.

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Produkty towarzyszące

Zachęcamy do skorzystania z pozostałych produktów z naszej oferty:

  1. 1Agrokonto - czyli rachunek bieżący służący do gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością.
  2. 2Karta debetowa - produkt umożliwiający wypłatę środków zgromadzonych na koncie firmowym z bankomatów oraz dokonywanie transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych.
  3. 3Kredyt obrotowy - pozwala sfinansować bieżące i sezonowe potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą spowodowane specyfiką produkcji i świadczonymi usługami.

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone (*) muszą być wypełnione