info
search login strona główna

   

O firmie

W 1994 roku powstała firma VB-Leasing International Holding GmbH z siedzibą w Wiedniu, do której należy VB Leasing Polska SA. Firma ta ma już ugruntowaną pozycję na rynku, ponieważ istnieje na nim od ponad 18 lat. Obecnie jest jedną z wiodących spółek leasingowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz liczącą się firmą na rynku polskim.

Udziałowcami spółki VB Leasing są: VOLKSBANK AG oraz VR LEASING AG.

Spółka umożliwia swoim Klientom dostęp do środków trwałych, oferując bezpieczny i nowoczesny pakiet usług finansowych. VB Leasing korzysta ze specjalistycznej wiedzy w zakresie specyfiki poszczególnych grup przedmiotów leasingu i branż, a swoją strategię sprzedaży dostosowuje do potrzeb określonych segmentów rynku.

VB Leasing zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo finansowe świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki swojemu doświadczeniu, bliskiemu kontaktowi z Klientami oraz znajomości rynku VB Leasing jest partnerem godnym zaufania.

Współpracę z firmą VB Leasing rozpoczęliśmy w 2006 roku.

Adres strony internetowej firmy: www.vbleasing.pl

Cel działalności

"Poznając bieżące potrzeby Klientów dopasowujemy do nich naszą ofertę. Gwarantując wysoki standard i bezpieczeństwo świadczonych usług utrzymujemy znaczącą pozycję na rynku.

 

Naszym Klientom w całej Polsce zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i nowoczesne usługi najwyższej jakości. Oprócz prostych i szybkich procedur oferujemy szeroki pakiet produktów finansowych. Stawiamy na kompleksowość i rozwiązania dopasowane do faktycznych potrzeb przedsiębiorców. Wspieranie naszych Klientów i Kontrahentów w drodze do sukcesu stanowi najważniejszą zasadę VB Leasing.

Wyzwania, które przed nami stoją, to dalsze umacnianie pozycji rynkowej i rozwój spółki. W tym roku chcemy realizować je przez udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości serwisu posprzedażowego i ogólnej satysfakcji Klientów korzystających z naszych usług. VB Leasing, poznając potrzeby przedsiębiorców, na bieżąco udoskonala ofertę, tak by najlepiej odpowiadała ich wymaganiom.

Jesteśmy dobrze przygotowani, aby osiągnąć nasze cele, ponieważ najsilniejszym potencjałem VB Leasing – obok wieloletniego doświadczenia – jest zespół zaangażowanych i kreatywnych pracowników. Wspieramy ich rozwój i motywujemy, dbając o podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez system programów szkoleniowych. Dzięki temu szybko i elastycznie reagujemy na zachodzące na rynku zmiany."

Nagrody i wyróżnienia

  • Tytuł Geparda Biznesu 2010 przyznawany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma" w roku 2011
  • Tytuł Najlepszej Firmy Leasingowej przyznawany przez dziennik „Rzeczpospolita” w czerwcu 2010 roku.
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2009 przyznawany przez Dun&Bradstreet Poland  w lipcu 2010.