info
search login strona główna

Kredyt gotówkowy jest skierowany do osób, które potrzebują dodatkowych środków na sfinansowanie wybranej przez siebie potrzeby. Dużym atutem tego kredytu jest brak konieczności określania celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze.

Główne atuty kredytu gotówkowego:

  • Dowolny cel wykorzystania kredytu,
  • Promocyjne procentowanie - już od 5,00% w skali roku,
  • Prowizja - już od 5%,
  • Niska rata,
  • Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa,
  • Nie musisz posiadać konta w Banku Spółdzielczym w Toruniu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wyliczona na dzień 18.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 10,60% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 360,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 391,87 zł, oprocentowanie stałe 5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 031,87 zł (w tym: prowizja 318,00 zł, odsetki 503,23 zł, ubezpieczenie 210,64 zł), 36 miesięcznych rat: 35 rat równych po 190,65 zł każda oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 190,48 zł. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Niniejsza informacja handlowa nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, a podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie są prawnie wiążące dla stron, do momentu podpisania przez nie stosownej umowy w zakresie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Niniejszy dokument nie powoduje powstania pomiędzy stronami wzajemnych zobowiązań ani realizacji jakichkolwiek należności. Stan na 18.06.2018 r.

 

Produkty towarzyszące

Zachęcamy do skorzystania z pozostałych produktów z naszej oferty:

  1. 1Konto osobiste - czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) służący do przechowywania środków pieniężnych 
  2. 2Karta kredytowa - jest to produkt umożliwiający skorzystanie z dodatkowych środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku karty, do wysokości ustalonej przez bank. 
  3. 3Ubezpieczenie - oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń, które zapewnią Ci wypłatę odszkodowania w przypadku zaistnienia określonych wypadków.

Przydatne dokumenty

 

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone (*) muszą być wypełnione